Ontlurken

Het was de voorbije week ontkurkingsweek ontlurkingsweek. Ik had er graag wat vroeger over geschreven, maar mijn site was zo aardig om weer niet mee te werken en daarnaast zat ik ook nog met een eindwerk waar ik eigenlijk veel te veel energie in steek. Blijkbaar is de ontlurkingsweek een initiatief van Zezunja en Yuri Maanzand. Een fijn initiatief, me dunkt.

lurking-banner.jpg

Dit is een oproep aan alle zwijgzame lezers.
Dus eigenlijk is dit een oproep aan alle onbekenden, aan mijn ouders, mijn ooms en tantes, oud-studenten, verre kennissen, nichten en neven, toekomstige werkgevers en ex-collega’s. Aan alle toevallige passanten en stille aanbidders, aan de verlegenen en de digibeten, aan iedereen die reageren maar stom vindt, aan iedereen die niet durft, iedereen die niks te zeggen heeft en iedereen die mij leest. Maak u bekend!

Dus dit is je kans om te laten weten dat je meeleest. Ja, papa, dat geldt ook voor jou. Ik heb je wel door. En voor jou ook, collega van de stageplek. En uhu, ook voor jou meneer en mevrouw de docent. Niet te verlegen zijn en gewoon even een reactie achterlaten. Ik beloof hierbij plechtig dat ik niet zal bijten. Echt. Niet.

16 Comments

  • Ik ben niet echt een lurker hier, maar ik wil alvast de goede weg tonen voor de anderen. Allez, hop!

    Comment by niets.dan.vuur — May 20, 2007 @ 10:23 pm

  • Ik lurk!
    Met veel plezier zelfs.

    Comment by Ewoud — May 20, 2007 @ 10:45 pm

  • Ik lees hier ook al heel lang mee, maar dat wist je waarschijnlijk al :-)

    Comment by dramoghe — May 20, 2007 @ 11:58 pm

  • ik lurk ook wel eens af en toe… …maar ik laat ook af en toe iets achter, dus ik ben geexcuseerd veronderstel ik?

    Comment by depolle — May 21, 2007 @ 12:04 am

  • Ik kom hier ook wel es langs, en heb dit initiatief overgenomen (wel wat laat)!

    Comment by Palaber — May 21, 2007 @ 12:12 am

  • :-$
    omdat je zo aandrong
    :-$

    Comment by ducx — May 21, 2007 @ 12:33 am

  • ik lees ook mee!

    Comment by goofball — May 21, 2007 @ 9:59 am

  • Ik lees en lurk soms ;)

    Comment by Sanne — May 21, 2007 @ 11:27 am

  • Hmm, je stalkers nodig je niet uit om een berichtje achter te laten.. :)
    (Hmm, strip en blog is de laatste tijd slecht bereikbaar.. :( )

    Comment by Roel — May 21, 2007 @ 7:02 pm

  • je kent me misschien vaag (Anne die naar Zuid-Afrika gaat, die ja, maar ze wilde eigenlijk liefst naar IJsland en zo heeft ze je leren kennen - en ook zij die twee jaar geleden een tekening van Broer gevraagd heeft)

    ik was eigenlijk van plan een lange mail terug te sturen na het paswoord-verhaal, maar ik ben er nooit toe gekomen :-) misschien binnenkort !

    Comment by Anne. — May 21, 2007 @ 8:09 pm

  • Lurken is het niet, eerder gewoon openlijk volgen en van commentaar voorzien ;)

    Comment by Lime — May 21, 2007 @ 9:23 pm

  • Ik lees ook, maar dat wist je waarschijnlijk al :)

    Comment by K'nijn — May 21, 2007 @ 10:22 pm

  • Ik lurkte hier een poosje terug, en besloot je te bookmarken. Vandaag ging ik mijn bookmarks opruimen, en kwam ik hier weer ;-) Geen echte regelmatige lurker dus, maar toch.

    Comment by Rose — May 22, 2007 @ 7:55 pm

  • Ik lees mee!!!

    Comment by Sophie — May 23, 2007 @ 9:37 am

  • ik lurkte vooral bij Nijn indertijd. Nu heel toevallig op je site terechtgekomen en gemerkt slash gezien dat jij dezelfde bent. Ik zal wel nog eens terugkomen om te lurken :)

    Comment by Qahwa — May 23, 2007 @ 7:41 pm

  • Een lurkster :-) Ik droom gewoon weg bij jouw blog (en vandaar vergeet ik te reageren hihi)!

    Comment by Isabel — May 30, 2007 @ 3:02 pm

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kathleen. 23. Leuven. Kreeft. Heeft een schat van een vriendje. Geeft dingen grafisch vorm bij Statik. Ze houdt van koekjes, haar D50, prutsen, creatief zijn, slapen en tekenen. Ze heeft een hekel aan slechte mondhygiëne, wintertenen, geslijm en haar overtollige kilo's. Ze heeft altijd graag geschreven, dus houdt ze nu een blogje bij waar ze vertelt over haar dagelijks leven. Of ze plaatst er haar creatieve uitspattingen.