Les

De volgende keer als je naar iemand aan het zoeken bent op MySpace via die zijn emailadres, klik dan niet per ongeluk op “invite this person” wat vlak naast het zoekresultaat komt te staan. Dit is géén goed idee, beste dames en heren. Helemaal géén goed idee. Neem het maar van mij aan.

Als jullie mij nu excuseren, ik moet even door de grond gaan zakken van schaamte.

7 Comments

  • Je vindt een jongen leuk? ;)

    Comment by Fenna — June 4, 2007 @ 9:52 pm

  • Jaaaa, je vindt wel iemand leuk xD
    Maar oooh een blunder :( Komt wel goed meid, komt wel goed :)

    Comment by Mloesje — June 4, 2007 @ 10:17 pm

  • Je vindt het misschien allemaal te genant voor woorden… maar vaak merkt de ander daar helemaal niets van.

    Kan je maar hopen ;)

    Comment by Imke Dielen — June 5, 2007 @ 10:46 am

  • Wie is het…wie is het!! ;-)

    Comment by Kaatje — June 5, 2007 @ 12:21 pm

  • Niets van aantrekken … op MySpace voegt iedereen iedereen toe, toch?
    Durf te wedden dat hij er niets eens van opkeek.
    En mocht dit niet troosten: sterkte. ;)

    Comment by niets.dan.vuur — June 5, 2007 @ 2:16 pm

  • hehe.. ooooopsssss :P maar misschien komt er toch nog iets moois uit voort :D en dan lach je er later om! :D

    Comment by Sandra — June 5, 2007 @ 2:24 pm

  • Wij manspersonen bijten niet, hoor. Sterker nog, meestal vinden we het leuk als mooie jonge dames ons wat aandacht schenken ;)

    Comment by Bram — June 5, 2007 @ 3:07 pm

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Kathleen. 23. Leuven. Kreeft. Heeft een schat van een vriendje. Geeft dingen grafisch vorm bij Statik. Ze houdt van koekjes, haar D50, prutsen, creatief zijn, slapen en tekenen. Ze heeft een hekel aan slechte mondhygiëne, wintertenen, geslijm en haar overtollige kilo's. Ze heeft altijd graag geschreven, dus houdt ze nu een blogje bij waar ze vertelt over haar dagelijks leven. Of ze plaatst er haar creatieve uitspattingen.