Enkele kortjes, omdat het weer een tijdje geleden is dat ik nog kortjes geschreven heb. Kortjes zijn leuk!
Mama: Zeg, nu je eindwerk af is moet je maar weer eens op schoenenjacht gaan.
Ik *zielig*: Moet dat nu echt?![]()
Ik heb nog steeds geen nieuwe schoenen en ik ben twee centimeter verwijderd van een schoenendepressie. Echt. Nog eventjes en ik ga het besluit nemen om blootvoets door het leven te gaan. Ik ben nu al vier maanden op zoek naar nieuwe schoenen en het is gewoon zwaar k*t. Mijn voeten zijn echt bizar begin ik meer en meer te beseffen. Ik heb brede kleine voeten. De makers van schoenen gaan er van uit dat kleine voeten meestal ook zeer smal zijn. Ik heb een zeer vreemde hiel. Schoenen die niet hoog genoeg zijn aan de hiel vallen uit. Alle schoenen tegenwoordig hebben een lage hiel. Mijn tenen zijn nogal raar, maar dat wist ik al langer dan vandaag. Tenen zijn over het algemeen redelijk raar, vind ik, persoonlijk. Dus daar knelt het schoentje ook. Plus dan heb ik ook nog eens een hoge wreef, waardoor de schoen dus nogal letterlijk gaat knellen. Blah. Ik heb al voorgesteld dat ik mijn voeten gewoon zou afhakken, maar dat mocht niet van de mama. Tsja. Het is zo’n irritant luxe probleem. *zucht*
Prototype 01 is af! Eindelijk! Hoera! Het heeft me vooral bloed en zweet gekost. Neem dat bloed vooral letterlijk. Het bewijs is te bewonderen op mijn Flickr pagina samen met nog wat andere foto’s van Prototype 01. Het is echt alles behalve perfect (zoals te zien is op de foto hiernaast), maar ik heb veel uit dit project geleerd, vooral over Gabriël dan. Gabriël zijnde het naaimasjien dat ik min of meer geerfd heb van mijn Grotemoe. Er zit een behoorlijk krachtige motor in. Een groot verschil tegenover mijn mini-naaimasjientje van 12€ uit de Blokker. Gabriël kan veel meer soorten steken maken, hij kan zelfs stoppen (niet gewoon stoppen als voor een rood licht stoppen, maar stoppen als in kousen stoppen en dergelijken) én hij heeft een ritssluitingvoetje! Maar goed, nu dit projectje af is, kan ik eens beginnen na te denken over iets nieuws. Een worteltjestas bijvoorbeeld. Je leest Marillier? Wat vond je van de Sevenwaters trilogie als je ze gelezen hebt? Ik ben alvast een fan =)
Comment by Bram — June 19, 2007 @ 2:30 pm
Wat nou freaks? Ik was gewoon bezorgd ![]()
Heb je de schoenen van esprit al geprobeerd? (www.esprit.nl/be)
Ik kan ook nauwelijk iets aan mijn voeten hebben.. etc herken het probleem en dit merk zit bij mij zalig.
Ik heb een oplossing voor je voet- en schoenprobleem. Een handige Mina zoals jij ongetwijfeld bent, had dit eigenlijk al lang zélf kunnen bedenken : je maakt gewoon ZELF je schoenen, hé !
Ik heb een jaar of zo geleden ‘De Trilogie van Zeven Wateren’ van Juliet Marillier gelezen. Zalige boeken. Ik denk dat ik ze weer ga uitlenen voor ik op vakantie vertrek. Of een keertje iets anders, van dezelfde schrijfster.
Wat een fantastisch sjakosjke! Kan ik er ééntje bestellen én met de bijhorende, schattige defaultjes graag. Ik vind het echt prachtig!!!
En euh ja, ook hier enkele keren je site herbezocht… = freak? Ik weet het niet ![]()
Ik snap dat dus niet he. Schoenen zijn toch leuk? ![]()
Ik heb ook zo een bloedhekel aan schoenen winkelen, aan winkelen in het algemeen eigenlijk.
RSS feed for comments on this post.
Sorry, the comment form is closed at this time.
Kathleen. 22. Leuven. Kreeft. Ze houdt van koekjes, haar D50, prutsen, creatief zijn, slapen en tekenen. Ze heeft een hekel aan slechte mondhygiëne, wintertenen, geslijm en haar overtollige kilo's. Ze heeft altijd graag geschreven, dus houdt ze nu een blogje bij waar ze vertelt over haar dagelijks leven. Of ze plaatst er tekeningen. Meer weten?