[Wijvenweek] Blah
March 27, 2008

wijvenweek.gifVan al dat geschrijf en gelees rond mannen gisteren, heb ik vannacht uiteraard gedroomd over de ideale man. Stevige armen, stoere borstkast, geweldige lach en… Dan wakker worden. De verschrikking.

*zucht*

  • Ach arm kind, gelukkig is het vandaag de dag van het huishouden ;)

    Comment by Sanne — March 27, 2008 @ 11:35 am

  • Nachtmerries over het huishouden lijken me aannemelijker.

    Comment by zapnimf — March 27, 2008 @ 4:07 pm

  • Ach ja, never confuse dreams and reality *zucht* Toch is het leuk om even gezellig weg te dromen, ik kan er van meespreken ;) en aub aub, denk nog eens aan dat paswoord pwwweasse *makes puppyeyes* De Zij link en de Contact link openen gewoonweg niet, er komt telkens de melding dat de pagina niet weergegeven kan worden ???? Ja ik weet het ik ben een verdomd zagemens :p

    Comment by Crazy Chimera Chick — March 27, 2008 @ 5:20 pm

  • Dromen kunnen leuk zijn. Van de ideale man/vrouw dromen zou ik best wel aangenaam vinden. Jaloerse dromen over een ex zijn veel minder leuk. Yeah.

    Comment by Bram — March 27, 2008 @ 6:54 pm

  • Gedroomd van de ideale man? ah ja het gerucht doet de ronde dat in de buurt van jouw studio een heel knappe Spanjaard woont :p

    Comment by goofball — March 28, 2008 @ 3:37 pm

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ikke Kathleen. 22. Leuven. Kreeft. Ze houdt van koekjes, haar D50, prutsen, creatief zijn, slapen en tekenen. Ze heeft een hekel aan slechte mondhygiëne, wintertenen, geslijm en haar overtollige kilo's. Ze heeft altijd graag geschreven, dus houdt ze nu een blogje bij waar ze vertelt over haar dagelijks leven. Of ze plaatst er tekeningen. Meer weten?