K’nijn Holly
May 18, 2008

De naam is er gekomen omdat ik gisteren Breakfast at Tiffany’s zat te kijken. Die slotscène. Aaah… *zwijmel*. Holly Golightly is een zeer interessant personage. Plus Audrey Hepburn is een ongelofelijk prachtige madam. Tijdloze schoonheid en zo. Vandaar dus Holly.

Oh en ze is te koop. Geloof het of niet, ik heb een klein Etsy winkeltje geopend. Het moest er ooit van komen hé? ;)

10
Ráchie zei op May 18, 2008 @ 4:14 pm

Té liev!

Lime zei op May 18, 2008 @ 5:48 pm

Ik wil deze voor mijn nichtje!!!!

Eigenwys zei op May 18, 2008 @ 6:07 pm

Een dikke proficiat met Pompidom. Je zal dat reuzegoed doen! Ik hoop dat ik ook de tijd vind dit jaar om een winkeltje te beginnen.

hoow zei op May 18, 2008 @ 6:25 pm

fantastisch!!

Gwendolyn zei op May 18, 2008 @ 6:41 pm

Wat een poepie! Ik ben jaloers.

Sunny Sixkiller zei op May 18, 2008 @ 7:12 pm

waar blijft mijn beest?

vleervlinder zei op May 18, 2008 @ 7:23 pm

het moest er eigenlijk allang van gekomen zijn!! :)
mooi k’nijn!

Matthias zei op May 18, 2008 @ 10:37 pm

Jij gaat daar dus zoveel succes nog mee krijgen hé!

Zolang het maar niet Martha Stewart gewijs loopt :-p

Myrthe zei op May 19, 2008 @ 4:47 pm

I confess; dat is echt bijna het schattigtse knuffeletje dat ik oooi heb gezien<3!

Mirthe zei op May 19, 2008 @ 4:49 pm

Kathleen heeft een winkeltje!
*draait rondjes met de handen in de lucht*

Ik wil dat stiekem ook, maar heb geen kredietkaart.

RSS voedsel voor de reacties op dit bericht.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ikke Kathleen. 22. Leuven. Kreeft. Ze houdt van koekjes, haar D50, prutsen, creatief zijn, slapen en tekenen. Ze heeft een hekel aan slechte mondhygiëne, wintertenen, geslijm en haar overtollige kilo's. Ze heeft altijd graag geschreven, dus houdt ze nu een blogje bij waar ze vertelt over haar dagelijks leven. Of ze plaatst er tekeningen. Meer weten?